Зареєструйтесь в конкурсі «Екологічна грамотність», перевіряйте знання з екології
та гарантовано отримуйте
нагородні документи.
та гарантовано отримуйте
нагородні документи.
2Долучіться до екоакції
Беріть участь в акції «Врятуй пташку – створи годівничку»: змайструйте годівничку та розмістіть світлини з результатами своїх спостережень на сторінці екоакції.
3Отримайте цінні призи
Вигравайте дерев'яні конструктори «Глобуси» й «Слони» від компанії Mr.Playwood, а також Подяку та паперову 3D-розробку «Годівничка» від проекту «Всеосвіта».
Конкурс
Для учнів 1-11 Класів
Екологічна грамотністьВрятуй пташку — створи годівничку
У безкоштовному конкурсі «Екологічна грамотність», на вас чекають цікаві завдання, яскраві нагороди, призи та радість добрих справ! Пройшовши тестування з екології, школярі за бажанням можуть долучитися до екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку». Так ви не лише врятуєте пташок від голоду, але й матимете змогу виграти цінні екологічні призи, які нагадуватимуть про добрі справи – механічні дерев'яні конструктори «Глобуси» й «Слони» від Mr.Playwood. Від нашого проекту, всі учасники отримають яскраві подяки та тримірні саморобки у вигляді годівнички.Обговорення конкурсу
Реєстрацію для участі вже відкрито!
Конкурс та екоакція триватимуть
з 26 листопада до 11 лютого
з 26 листопада до 11 лютого
Участь в конкурсі:безкоштовна!
Подарунки переможцям:
5
45
Нагородні документи учасникам
та організаторам:
та організаторам:
Чим конкурс «Екологічна грамотність» та екоакція корисні для дітей?
1Розвиток екологічної грамотності – ключової освітньої компетенції дітей
2Плекання вміння уважно ставитися до потреб наших менших братів
3Прищеплення відповідальності за життя тварин
4Розвиток спостережницьких та творчих навичок у дітей
5Можливість не лише зробити добру справу, а й отримати цінний приз
Конкурс «Екологічна грамотність» допоможе перевірити знання, а екоакція навчить використовувати їх на практиці та проявляти ініціативу.
Систематична робота дітей над порятунком пташок в різних населених пунктах України – це не лише можливість допомогти пернатим братам, а і робота над вихованням молодого покоління рятівників природи. Впродовж усієї акції за їхніми добрими справами спостерігатиме вся Україна!
Чому це важливо?
Птахи – це друзі людей, які впродовж теплого сезону допомагають знищувати комах-шкідників та поширюють насіння рослин. В холодну пору року, коли птахам як ніколи важко здобувати поживу, люди мають підтримати своїх пернатих товаришів. Доведено, що взимку птахи гинуть переважно внаслідок голоду, а не холоду, адже, витрачаючи день на марні пошуки їжі, пернаті вже не здатні відновити сили. Статистика дуже сумна: суворої зими із десяти синиць виживає одна. Тож не зволікаймо та допомагаймо крилатим друзям!
Хто може взяти участь в екоакції ?
Долучитися до екоакції «Врятуй пташку – створи годівничку» можуть всі, хто взяв участь в конкурсі «Екологічна грамотність» від проекту «Всеосвіта».
Нагадуємо, що участь є цілком безкоштовною!
Нагадуємо, що участь є цілком безкоштовною!
Щоб стати учасником екоакції, слід змайструвати годівничку для птахів, повісити надворі, періодично наповнювати її кормом та проводити спостереження за птахами. Найактивніші юні охоронці природи мають змогу виграти цінні призи, які нагадуватимуть їм про добрі справи та спонукатимуть до нових дій – механічні дерев'яні конструктори «Глобуси» та «Слони» від компанії Mr.Playwood, а також яскраві Подяки та паперову 3D-розробку у вигляді годівнички від проекту «Всеосвіта», на якій зазначатиметься, що її власник – «Юний рятівник природи».
Правила участі:
Для участі в екоакції спершу необхідно пройти безкоштовний конкурс «Екологічна грамотність».
1 КРОК
Зробити щонайменше
3 фото, на яких буде
зображено як дитина
3 фото, на яких буде
зображено як дитина
працювала над створенням годівнички, як тривав її дослідницький процес, де повісили годівничку та якою поживою її наповнювали.
2 КРОК
З допомогою журналу дитина засвоює навички дослідницької роботи, розвиває аналітичні здібності та вміння відрізняти птахів за зовнішнім виглядом та голосом.
3 КРОК
та поширити цей допис у соціальних мережах. Адже саме завдяки активному голосуванню інших користувачів дитина отримає ще більше шансів на перемогу.
Питання, які мають бути розкриті в хроніці спостережень
Вкажіть, коли до
годівнички почали
злітатися птахи?
годівнички почали
злітатися птахи?
Які види птахів відві-
дують годівничку? Чи
були серед них рідкісні?
дують годівничку? Чи
були серед них рідкісні?
Який прикорм
найбільше за все
смакує пернатим?
найбільше за все
смакує пернатим?
Структура хроніки спостережень:
Немає коментарів:
Дописати коментар